RASPORED POLAGANJA

06.lipnja/2020

SREDNJA ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA RUĐERA BOŠKOVIĆA M O S T A R
Ur.br: 02-301/20
Datum: 29.05.2020. godine
R A S P O R E D
polaganja ispita za izvanredne polaznike, usvojen na sjednici Nastavničkog vijeća 29.5.2020.godine
DATUM VRIJEME PREDMET Ispitno povj. Učionica
II RAZRED
PISMENI ISPITI
03.06.2020. godine u 14.00 sati OSNOVE ELEKTROTEHNIKE G.Borovčanin P1
03.06.2020. godine u 14.00 sati ENGLESKI JEZIK Anita Sivrić P2
04.06.2020. godine u 14.00 sati HRVATSKI JEZIK Vlaho Antonela P1
05.06.2020. godine u 14.00 sati MATEMATIKA Marija Grgić P1

II RAZRED
USMENI ISPITI
03.06.2020. godine u 15.00 sati RAČUNALSTVO P1
V.Hasanagić,I.Rašić, I.Vrljić
04.06.2020. godine u 15.00 sati ENGLESKI JEZIK P1
A.Vlaho,A.Sivrić, N.Kovačević
04.06.2020. godine u 15.30 sati VJERONAUK P2
A.Vlaho, D.Gulin, I.Baković
05.06.2020. godine u 15.00 sati FIZIKA P1
V.Hasanagić, J.Stojić, I.Soldo
05.06.2020. godine u 15.30 sati OSNOVE ELEKTROTEHNIKE P1
J.Stojić, G.Borovčanin, I.Soldo
08.06.2020. godine u 15.00 sati HRVATSKI JEZIK P1
D.Marinčić, A.Vlaho,I.Baković
08.06.2020. godine u 15.30 sati TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA P1
K.Arapović, R.Čuljak, K.Miličević
09.06.2020. godine u 15.00 sati MATEMATIKA P1
R.Čuljak, M.Grgić, I.Vrljić
09.06.2020. godine u 15.30 sati MJERENJA U ELEKTROTEHNICI P1
R.Čuljak. I.Soldo, J.Golemac

III RAZRED
PISMENI ISPITI
03.06.2020. godine u 14.00 sati HRVATSKI JEZIK Ivan Baković P3
04.06.2020. godine u 14.00 sati ENGLESKI JEZIK Anita Sivrić P2
05.06.2020. godine u 14.00 sati MATEMATIKA Marija Grgić P2
05.06.2020. godine u 15.00 sati ELEKTRONIČKI ASKLOPOVI I.Rakić P2
USMENI ISPITI
03.06.2020. godine u 15.00 sati VJERONAUK P2
K.Arapović, D.Gulin, I.Baković
03.06.2020. godine u 16.00 sati ELEKTRIČNE INSTALACIJE P1
G.Borovčanin. I.Soldo, J.Golemac
04.06.2020. godine u 16.00 sati HRVATSKI JEZIK P2
A.Vlaho, I.Baković, D.Marinčić
04.06.2020. godine u 16.30 sati ELEKTRANE P3
G.Borovčanin, J.Golemac, I.Soldo
04.06.2020. godine u 17.00 sati SKLOPNI APARATI P3
G.Borovčanin, J.Golemac, I.Soldo
05.06.2020. godine u 15.30 sati FIZIKA P1
G.Borovčanin, J.Stojić, I.Soldo
05.06.2020. godine u 16.00 sati IZBORNI PROGRAM (OBNOVLJIVI IZVORI ENERGIJE)P2
J.Stojić, I.Soldo, G.Borovčanin
08.06.2020. godine u 16.00 sati TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA D
K.Arapović, R.Čuljak, K.Miličević
08.06.2020. godine u 16.30 sati ENGLESKI JEZIK P1
K.Miličević, A,Sivrić, N.Kovačević
09.06.2020. godine u 15.00 sati ELEKTRONIČKI SKLOPOVI P3
Z.Čule, I.Rakić, I.Rašić
09.06.2020. godine u 15.30 sati RADIONIČKE VJEŽBE P2
I.Rašić, A.Pandža, Z.Čule

PISMENI ISPITI
IV RAZRED
03.06.2020. godine u 14.00 sati NJEMAČKI JEZIK P3
D.Marinčić
04.06.2020. godine u 14.00 sati ELEKTRIČNE MREŽE P3
G.Borovčanin
IV RAZRED
USMENI ISPITI
03.06.2020. godine u 16.30 sati AUTOMATSKO VOĐERNJE PROCESA P3
I.Rašić, I.Rakić, J.Golemac
03.06.2020. godine u 17.00 sati ELEKTROENERTGETIKA P3
G.Borovčanin, J.Golemac, I.Soldo
04.06.2020. godine u 16.30 sati RASKLOPNA POSTROJENJA P2
G.Borovčanin, I.Soldo, J.Golemac
04.06.2020. godine u 17.00 sati IZBORNI PROGRAM (El.energ.postrojenja) P2
I.Soldo, G.Borovčanin, J.Golemac
05.06.2020. godine u 17.00 sati NJEMAČKI JEZIK P1
V.Hasanagić, D.Marinčić, I.Baković
05.06.2020. godine u 17.00 sati ELEKTRIČNE MREŽE P2
V.Hasanagić, G. Borovčanin, J.Golemac
05.06.2020. godine u 17.15 sati AUTOMATIZACIJA U EL.EN.POSTROJENJIMA P2
V.Hasanagić, J.Golemac, G.Borovčanin

Ravnatelj,

Ante Turudić, dipl.el.ing.

SREDNJA ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA RUĐERA BOŠKOVIĆA
M O S T A R
Ur.br: 02-302/20
Datum: 29.05.2020. godine
R A S P O R E D
polaganja završnog ispita za polaznike,
usvojen na sjednici Nastavničkog vijeća Škole, dana 29.05.2020. godine

DATUM VRIJEME PREDMET Ispitno povjerenstvo Učionica

15.6.2020.g. u 09.00 sati OBRANA ZAVRŠNOG RADA (tehničar za računalstvo) P2
I.Rašić, I. Rakić, Z.Čule
15.6.2020.g. u 09.00 sati OBRANA ZAVRŠNOG RADA (tehničari za elektroenergetiku) P1
G.Borovčanin, J.Golemac, I.Soldo
16.6.2020.g. u 09.00 sati PISMENI RAD IZ HRVATSKOG JEZIKA P2
I.Baković
17.6.2020.g. u 09.00 sati USMENI ISPIT IZ STRUKOVNIH SADRŽAJA (tehničar za el.energetiku)P2 G.Borovčanin,,J.Golemac, I.Soldo
17.6.2020.g. u 09.00 sati USMENI ISPIT IZ STRUKOVNIH SADRŽAJA (tehničar za računalstvo) P2 I.Rašić, I.Rakić, Z.Čule
18.6.2020.g. u 09.00 sati USMENI ISPIT IZ HRVATSKOG JEZIKA (tehničari) P3 A.Vlaho, I.Baković, D.Marinčić

Ravnatelj,
Ante Turudić, dipl.el.ing.