Paket ljubavi

03.ožujka/2018

Akcija simboličnog naziva "Paket ljubavi" već je treći put pokrenuta u 2017./2018. školskoj godini. Akciju je kao i do sada pokrenulo Vijeće učenika Srednje elektrotehničke škole Ruđera Boškovića. U akciji su prikupljene namirnice i higijenske potrepštine od kojih je napravljeno više od 20 paketa. Naši učenici su jos jednom pokazali svoje veliko srce te dokazali svoju veličinu i ljudskost kroz osjećaj za druge ljude i njihove osnovne potrebe za bolji život. Ovoga Uskrsa obradovati će obitelji koji žive u skrominijim uvijetima i bar malo pomoći pri vraćanju osmijeha na njihova lica.
Veliko hvala Vijeću učenika te svim učenicima naše škole, njihovim roditeljima, profesorima i svima ostalima koji su sudjelovali u ovoj vrijednoj akciji jer uistinu dobro se dobrim vraća.