R A S P O R E D polaganja ispita-lipanj

05.svibnja/2018

SREDNJA ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA

RUĐERA BOŠKOVIĆA  M O S T A R

 

 

Ur.br: 02-613/18

Datum: 25.5.2018.godine

                                                                                R A S P O R E D

                                                             polaganja  ispita za izvanredne polaznike,

                                             usvojen na sjednici Nastavničkog vijeća Škole, dana  24.5.2018. godine

 

DATUM                     VRIJEME     PREDMET                             Ispitno povj.                           Učionica

PISMENI ISPITI

I RAZRED

01.6.2018.g.    u 14.30 sati     MATEMATIKA                               M.Grgić                                   24

II RAZRED

01.6.2018.g.    u 15.20 sati     MATEMATIKA                               A.Šaravanja                            23

04.6.2018.g.    u 16.20 sati      ELEKTRONIČKI SKLOPOVI      I.Rakić                                      P2

05.6.2018.g.    u 18.45 sati     OSNOVE ELEKTROTEHNIKE     J.Golemac                               P1

III RAZRED

01.6.2018.g.    u 13.40 sati     NJEMAČKI JEZIK                          D.Marinčić                              11

u 15.20 sati     MATEMATIKA                                                        A.Šaravanja                            23

04.6.2018.g.    u 14.30 sati     ELEKTRIČNI STROJEVI               M.Glavaš                                34

                        u 15.20 sati     ENERGETSKA ELEKTRONIKA     I.Soldo                                   32

                        u 16.20 sati     ELEKTRONIČKI SKLOPOVI          I.Rakić                                   P2

05.6.2018.g.    u 15.20 sati     HRVATSKI JEZIK                          D.Marinčić                               11

                      

IV RAZRED

01.6.2018.g.    u 13.40 sati     HRVATSKI JEZIK                          D.Marinčić                             24

                        u 14.30 sati     MATEMATIKA                               M.Grgić                                  24

04.6.2018.g.    u 13.40 sati     ENGLESKI JEZIK                         N.Kovačević                          14

                        u 15.20 sati     ENERGETSKA ELEKTRONIKA  I.Soldo                                     32

USMENI ISPITI

I RAZRED

04.6.2018.g.    u 13.10 sati     MATEMATIKA                                                                               24

                                               I.Vrljić, M.Grgić, A.Šaravanja

II RAZRED

01.6.2018.g.    u 16,00 sati     FIZIKA                                                                                          22

                                               M.Grgić, J.Stojić, P.Milić

04.6.2018.g.    u 16.00 sati     POVIJEST                                                                                   15

                                               K.Miličević, I.Barać, K.Arapović

                                               ELEKTRIČNI STROJEVI I APARATI                                            34

                                               R.Čuljak, M.Glavaš, I.Soldo

                        u 16.10 sati     GEOGRAFIJA                                                                             14

                                               K.Miličević, K.Arapović, I.Barać

                                               ELEKTROENERGETIKA                                                              32

                                               R.Čuljak, I.Soldo, M.Glavaš

05.6.2018.g.    u 15.20 sati     PRAKTIČNA NASTAVA                                                                R

                                               Z.Senkić, A.Pandža, Z.Čule

                        u 15.40 sati     RADIONIČKE VJEŽBE                                                                R

                                               Z.Senkić, Z.Čule, A.Pandža

                        u 16,00 sati     MATEMATIKA                                                                               24

                                               I.Vrljić, A.Šaravanja, M.Grgić

06.6.2018.g.    u 16,00 sati     MJERENJA U ELEKTROTEHNICI                                             32

                                               V.Hasanagić, I.Soldo, M.Glavaš

07.6.2018.g.    u 13,00 sati     ELEKTRONIČKI SKLOPOVI                                                      P2

                                               Ž.Bevanda, I.Rakić, I.Rašić

                        u 16,00 sati     STROJARSTVO                                                                         13

                                               Z.Senkić, Ž.Bevanda. M.Šoljić

                        u 16,20 sati     OSNOVE ELEKTROTEHNIKE                                                    P1

                                               I.Rakić, J.Golemac, I.Soldo

08.6.2018.g.    u 16.00 sati     RAČUNALSTVO                                                                          K

                                               J.Stojić, I.Rašić, D.Milićević

                        u 18,00 sati     ELEKTROTEHNIČKI MATERIJALI I KOMPONENTE                  P1

                                               K.Arapović, J.Golemac, M.Marić

 

III RAZRED

04.6.2018.g.    u 16.15 sati     IZBORNI PROGRAM – ELEKTROENERGETIKA                       32

                                               R.Čuljak, I.Soldo, M.Glavaš

05.6.2018.g.    u 16.00 sati     TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA                                     D

                                               G.Prodanović, R.Čuljak, A.Kožulj

                        u 16.10 sati     MATEMATIKA                                                                               23

                                               I.Vrljić, A.Šaravanja, M.Grgić

06.6.2018.g.    u 13.20 sati     ELEKTRANE                                                                               32

                                               G.Prodanović, I.Soldo, J.Golemac

u 15.30 sati     PRAKTIČNA NASTAVA                                                                                        R

                                               Z.Senkić, A.Pandža, Z.Čule

                        u 16.00 sati     RADIONIČKE VJEŽBE                                                                R

                                               Z.Senkić, Z.Čule, A.Pandža

                        u 16.00 sati     NJEMAČKI JEZIK                                                                        11

                                               A.Sivrić, D.Marinčić, N.Kovačević

                        u 16.10 sati     ENERGETSKA ELEKTRONIKA                                                  32

                                               V.Hasanagić, I.Soldo, M.Glavaš

07.6.2018.g.    u 13.15 sati     ELEKTRONIČKI SKLOPOVI                                                       P2

                                               Ž.Bevanda, I.Rakić,I.Rašić

                        u 16.30 sati     SKLOPNI APARATI                                                                      P1

                                               I.Rakić, J.Golemac, I.Soldo

                        u 16.45 sati     IZBORNI PROGRAM – RASKLOPNA POSTROJENJA              32

                                               I.Rakić, I.Soldo, J.Golemac

08.6.2018.g.    u 14.30 sati     ELEKTRIČNI STROJEVI                                                              34

                                               D.Gulin, M.Glavaš, I.Soldo

u 15.00 sati     ELEKTRIČNE INSTALACIJE                                                                                34

                                               D.Gulin, M.Glavaš, I.Soldo

                        u 16.00 sati     HRVATSKI JEZIK                                                                          11

                                               I.Baković, D.Marinčić, J.V.Kalfić

IV RAZRED

04.6.2018.g.    u 16.00 sati     POLITIKA,GOSPODARSTVO, DEMOKRACIJA

                                               I LJUDSKA PRAVA                                                                           21

                                               V.Hasanagić, Z.Kordić, D.Gulin

05.6.2018.g.    u15.00 sati      RADIONIČKE VJEŽBE                                                                     R

                                               Z.Senkić, Z.Čule, A.Pandža             

U 16.00 sati    HRVATSKI JEZIK                                                                                                      11

                                               I.Baković, D.Marinčić, J.V.Kalfić

                        U 16.15 sati    MATEMATIKA                                                                                    24

                                               I.Vrljić, M.Grgić, A.Šaravanja

06.6.2018.g.    u 16.00 sati     ENGLESKI JEZIK                                                                              14

                                               A.Vlaho, N.Kovačević, A.Sivrić

                        U 16.15 sati    ENERGETSKA ELEKTRONIKA                                                         32

                                               V.Hasanagić, I.Soldo, M.Glavaš

07.6.2018.g.    u 16.00 sati     AUTOMATIZACIJA U ELEKTROENERGETSKIM

                                               POSTROJENJIMA                                                                               34

                                               I.Soldo, M.Glavaš, J.Golemac

                        U 16.10 sati    ELEKTRIČNE MREŽE                                                                         34

                                               I.Soldo, M.Glavaš, J.Golemac

 

Ur.br: 02-611/18

Datum: 25.5.2018.godine

 

 

                                                                                          R A S P O R E D

                                                   polaganja  popravnih ispita za redovite učenike završnih razreda,

                                               usvojen na sjednici Nastavničkog vijeća Škole, dana  24.5.2018. godine

 

DATUM        VRIJEME     RAZRED      PREDMET               Ispitno povj.                                                               Učionica

 

PISMENI ISPITI

01.6.2018.g.    u 14.30 sati     IVb,d              MATEMATIKA        M.Grgić                                                                        24

01.6.2018. g.   u 15.20 sati     IIId                 MATEMATIKA        A.Šaravanja                                                                  23

01.6.2018.g.    u 15.20 sati     IVa,c               MATEMATIKA        I.Vrljić                                                                           24

 

USMENI ISPITI

01.6.2018.g.    u 15.20 sati     IVd                 FIZIKA                      A.Kožulj,J.Stojić,P.Milić                                              22

                        u 15.45 sati     IVd     SKLOPOVSKA OPREMA RAČUNALA       

                                                                                                       A.Kožulj,D.Milićević,I.Rašić                                        P3                                                   

04.6.2018.g.    u 13.10 sati     IVa      AUTOMATIZACIJA U ELEKTROENERGETSKIM

                                                           POSTROJENJIMA               D.Marinčić,M.Glavaš,I.Soldo                                     34

                        u 16.00 sati     IIId                 MATEMATIKA        A.Vlaho,A.Šaravanja,M.Grgić                                        23

                        u 17.10 sati     IVd                 MATEMATIKA        A.Kožulj,M.Grgić,A.Šaravanja                                       24

                        u 18.00 sati     IVc                 MATEMATIKA        A.Sivrić,I.Vrljić,M.Grgić                                                  24

 

05.6.2018.g.    u 13.00 sati     IVb                 MATEMATIKA        D.Marinčić,M.Grgić,I.Vrljić                                             24

                        u 16.20 sati     IVa                 MATEMATIKA        D.Marinčić,I.Vrljić,M.Grgić                                             24     

 

 

Ur.br:  02-612/18

Datum: 25.5.2018. godine

                                                                                              R A S P O R E D

                                                                    polaganja završnog ispita za redovite učenike

                                                         usvojen na sjednici Nastavničkog vijeća Škole, dana 24.5.2018. godine

 

DATUM         VRIJEME         PREDMET     Ispitno povjerenstvo                                                                                       Učionica

12.6.2018.g.    u 15.20 sati     OBRANA PRAKTIČNOG RADA (elektroničari - IIId)                                                            R

                                               I.Rakić, A.Pandža, Z.Čule

                        u15.45 sati      OBRANA PRAKTIČNOG RADA (elektromehaničari-IIId)                                                     R

                                               J.Golemac, A.Pandža,Z.Čule

13.6.2018.g.    u 17.05 sati     OBRANA ZAVRŠNOG RADA     IVa                                                                                    34

                                               J.Golemac, M.Glavaš, I.Soldo

                        u 17.05 sati     OBRANA ZAVRŠNOG RADA     IVd                                                                                     K

                                               D.Milićević, I.Rakić, I.Rašić

14.6.2018.g.    u 16.20 sati     OBRANA ZAVRŠNOG RADA     IVb                                                                                     K

                                               D.Milićević, I.Rakić, I.Rašić

15.6.2018.g.    u 13.30 sati     OBRANA ZAVRŠNOG RADA     IVc                                                                                     K

                                               D.Milićević, I.Rakić, I.Rašić

18.6.2018.g.    u 9.00 sati       PISMENI RAD IZ HRVATSKOG JEZIKA IIId,IVa,b,c,d                                                                                           

                                              D. Marinčić, J.V.Kalfić, I.Baković, A.Vlaho                                                                        11,12,14,15                                       

19.6.2018.g.    u 8.00 sati       USMENI ISPIT IZ STRUKOVNIH SADRŽAJA IIId - elektromehaničari                                P1

                                               A.Pandža, J.Golemac, I.Soldo

                        u 9.00 sati       USMENI ISPIT IZ STRUKOVNIH SADRŽAJA   IVa                                                              34

                                               M.Glavaš, J.Golemac, I.Soldo

                        u 9.00 sati       USMENI ISPIT IZ HRVATSKOG JEZIKA          IVd                                                               11

                                               I.Baković,D.Marinčić, J.V.Kalfić

20.6.2018.g.    u 8.00 sati       USMENI ISPIT IZ STRUKOVNIH SADRŽAJA IIId – elektroničari                                         P2

                                               D.Milićević, I.Rakić, I.Rašić

                        u 9.00 sati       USMENI ISPIT IZ STRUKOVNIH SADRŽAJA IVb                                                                P2

                                               D.Milićević,I.Rakić, I.Rašić

                        u 9.00 sati       USMENI ISPIT IZ HRVATSKOG JEZIKA          IVc                                                                11

                                               A.Sivrić, D.Marinčić, A.Vlaho

21.6.2018.g.    u 9.00 sati       USMENI ISPIT IZ STRUKOVNIH SADRŽAJA IVc                                                                 P2

                                               D.Milićević,I.Rakić, I.Rašić

                        U 9.00 sati      USMENI ISPIT IZ HRVATSKOG JEZIKA          IVb                                                                 11

                                               A.Vlaho, D.Marinčić, J.V.Kalfić

22.6.2018.g.    u 9.00 sati       USMENI ISPIT IZ STRUKOVNIH SADRŽAJA IVd                                                                 P2

                                               D.Milićević,I.Rakić, I.Rašić

                        U 9.00 sati      USMENI ISPIT IZ HRVATSKOG JEZIKA          IVa                                                                 11

                                               I.Baković, D.Marinčić, J.V.Kalfić                                                              

                                  

Ur.br:  02-614/18

Datum: 24.5.2018. godine

                                                                                            R A S P O R E D

                                                                         polaganja završnog ispita za polaznike,

                                                 usvojen na sjednici Nastavničkog vijeća Škole, dana 24.5.2018. godine

 

 

DATUM         VRIJEME     PREDMET     Ispitno povjerenstvo                                                                                                Učionica

 

12.6.2018.g.    u 16.00 sati     OBRANA PRAKTIČNOG RADA (elektromonteri)                                                                         R

                                               M.Glavaš, A.Pandža, Z.Čule

13.6.2018.g.    u 18.45 sati     OBRANA ZAVRŠNOG RADA  (elektrotehničari, tehničari za el.energet)                                     34

                                               M.Glavaš, J.Golemac, I.Soldo          

14.6.2018.g.    u 17.30 sati     OBRANA ZAVRŠNOG RADA  (tehničari za računalstvo)                                                              K

                                               D.Milićević, I.Rakić, I.Rašić

18.6.2018.g.    u 9.00 sati       PISMENI RAD IZ HRVATSKOG JEZIKA                                                                                        11

                                               D.Marinčić

19.6.2018.g.    u 12.00 sati     USMENI ISPIT IZ STRUKOVNIH SADRŽAJA (elektromonteri i tehničari)                                    34                                                          

                                                J.Golemac,M.Glavaš, I.Soldo

20.6.2018.g.    u 12.00 sati     USMENI ISPIT IZ STRUKOVNIH SADRŽAJA (tehničari za računalstvo)                                     P2                                                     

                                                D.Milićević, I.Rakić, I.Rašić 

22.6.2018.g.    u 8.00 sati       USMENI ISPIT IZ HRVATSKOG JEZIKA  (tehničari)                                                                     11                                                      

                                                I.Baković,  D.Marinčić, J.V.Kalfić   

                                                                                                                                                                                                                         Ravnatelj,

                                                                                                                                                                                                                 Ante Turudić,dipl.el.ing.