Raspored polaganja za kolovoz

07.srpnja/2018

SREDNJA ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA RUĐERA BOŠKOVIĆA  M O S T A R

Ur.br: 02-1021/18

Datum: 06.07.2018.god.

                                                                   R A S P O R E D

                                           polaganja  ispita za izvanredne polaznike,

                          usvojen na sjednici Nastavničkog vijeća Škole, dana 06.07.2018. godine

DATUM         VRIJEME     PREDMET                                  Učionica

PISMENI ISPITI

II RAZRED

20.8.2018.g.    u 10.00 sati     ELEKTRONIČKI SKLOPOVI       P2

                        u 10.00 sati     OSNOVE ELEKTROTEHNIKE    P1

21.8.2018.g.    u   8.00 sati     EL.STROJEVI I APARATI             34

                        u 10,00 sati     MATEMATIKA                               23

                        u 10.00 sati     ENGLESKI JEZIK                         14

22.8.2018.g.    u    8.00 sati    HRVATSKI JEZIK                          12       

III RAZRED

20.8.2018.g.    u 10.00 sati     ELEKTRONIČKI SKLOPOVI       P2                  

                        u 10.00 sati     ENERGETSKA ELEKTRONIKA   32       

21.8.2018.g.    u   8.00 sati     ELEKTRIČNI STROJEVI             34

                        u   9.00 sati     MATEMATIKA                               23

                        u 10.00 sati     NJEMAČKI JEZIK                        11

22.8.2018.g.    u    8.00 sati    HRVATSKI JEZIK                         12       

IV RAZRED

21.8.2018.g.    u 10.00 sati     MATEMATIKA                               24

 

USMENI ISPITI

II RAZRED

20.8.2018.g.    u 11.00 sati     MJERENJA U ELEKTROTEHNICI 32

                        u 11.00 sati     POVIJEST                                      15 

                        u 11.30 sati     ELEKTROTEHNIČKI MATERIJALI

                                                I KOMPONENTE                            P1                          

21.8.2018.g.    u    8.00 sati    RAČUNALSTVO                             K

                        u   9.00 sati     FIZIKA                                             22                

22.8.2018.g.    u 10.00 sati     MATEMATIKA                                  23

                        u 11.00 sati     PRAKTIČNA NASTAVA                    R

                        u 11.30 sati     RADIONIČKE VJEŽBE                    R

                        u 12.00 sati     ELEKTROENERGETIKA                P2

23.8.2018.g.    u    8.00 sati    OSNOVE ELEKTROTEHNIKE       P1

                        u   9.30 sati     HRVATSKI JEZIK                           12

                        U 11.00 sati    ELEKTRONIČKI SKLOPOVI           P2

24.8.2018.g.    u    8.00 sati    ENGLESKI JEZIK                           14

                        u    8.00 sati    EL.STROJEVI I APARATI               34

III RAZRED

20.8.2018.g.    u 9.30 sati       FIZIKA                                              22

                        u 11.20 sati     ETIKA                                               21  

                        u 12.00 sati     ELEKTRIČNE INSTALACIJE           34

21.8.2018.g.    u 9.30 sati       IZBORNI PROGRAM

                                   (elektroenergetika)                                        34

                        u 9.45 sati       IZBORNI PROGRAM

                                  (rasklopna postrojenja)                                  34

22..8.2018.g.   u 10.15 sati     MATEMATIKA                                   24

                        u 11.15 sati     PRAKTIČNA NASTAVA                      R

                        u 11.45 sati     RADIONIČKE VJEŽBE                       R

                        u 12.15 sati     ENERGETSKA ELEKTRONIKA         34

23.8.2018.g.    u 9.00 sati       HRVATSKI JEZIK                               11       

                        u 11.15 sati     ELEKTRONIČKI SKLOPOVI              P2

                        u 12.00 sati     ELEKTRANE                                      32

24.8.2018.g.    u 8.15 sati       NJEMAČKI JEZIK                               12

                        u 8.30 sati       EL.STROJEVI                                     34

                        u 9.00 sati       SKLOPNI APARATI                            P1       

IV RAZRED

22.8.2018.g.    u 11.30 sati     MATEMATIKA                                      24

                                          

 

Ur.br: 02-1022/18

Datum: 06.07.2018. godine

 

                                                                    R A S P O R E D

                            polaganja  popravnih ispita za redovite učenike završnih razreda,

                          usvojen na sjednici Nastavničkog vijeća Škole, dana  06.07.2018. godine

 

DATUM        VRIJEME     RAZ.              PREDMET                                            Učionica

PISMENI ISPITI  I. RAZRED

20.8.2018.g.    u 10.00 sati     I. b,d               OSNOVE ELEKTROTEHNIKE                 P1

21.8.2018. g.   u 10.00 sati     I. a,b               MATEMATIKA                                           24

                        U 10,00 sati    I. d                  MATEMATIKA                                           23

                        U 10,00 sati    I. d                  HRVATSKI JEZIK                                      11

PISMENI ISPITI II. RAZRED

20.8.2018.       u 10.00 sati     II. a,b,c,d        OSNOVE ELEKTROTEHNIKE                 P1

21.8.2018.g.    u 9.00 sati       II. c                 MATEMATIKA                                           23       

                        u 10.00 sati     II b                  MATEMATIKA                                           23

22.8.2018.g.    u 8.00 sati       II. a,b,c,d        HRVATSKI JEZIK                                      12

PISMENI ISPITI III. RAZRED

20.8.2018.g.    u 10 sati          III. a,b,c          ELEKTRONIČKI SKLOPOVI                    P2

21.8.2018.g.    u 8.00 sati       III. a,b             ELEKTRIČNI STROJEVI                          34

                        u 9.00 sati       III. a,b             MATEMATIKA                                           23

22.8.2018.g.    u 8,00 sati       III. b,c             HRVATSKI JEZIK                                      12

PISMENI ISPITI ZA IV. RAZRED

20.8.2018.g.    u 10.00 sati     IV. a                ELEKTRIČNE MREŽE                               33

21.8.2018.g.    u 10,00 sati     IV. a                MATEMATIKA                                            23

                        u 10,00 sati     IV. d               MATEMATIKA                                             24

U S M E N I    I S P I T I

I.RAZRED

22.8.2018.g.    u 8.00 sati       I. b                  OSNOVE ELEKTROTEHNIKE                 P1

                        u 8.30  sati      I. d                  OSNOVE ELEKTROTEHNIKE                 P1

23.8.2018.g.    u 8.00 sati       I. a                   MATEMATIKA                                           24

                        u 8.30 sati       I. b                  MATEMATIKA                                           24

                        u 9.00 sati       I. d                  MATEMATIKA                                           24          

                        u 10.00sati          I. d              HRVATSKI JEZIK                                      11                      

II. RAZRED

21.8.2018.g.    u 10.00 sati     II. c                 FIZIKA                                                       22

22.8.2018.g.    u 8.00 sati       II. b                 MATEMATIKA                                           23

                        u 9.00 sati       II. c                 MATEMATIKA                                           23

                        u 10.00 sati     II. c                 ELEKTROTEHNIČKI MATERIJALI I

                                                                       KOMPONENTE                                        P1

23.8.2018.g.    u 8.20 sati       II. a                 OSNOVE ELEKTROTEHNIKE                 P1                           

                        u 9.00 sati       II. b                 OSNOVE ELEKTROTEHNIKE                 P1            

                        u 10.30 sati     II. c                 OSNOVE ELEKTROTEHNIKE                 P1               

                        u 11.30 sati     II. d                 OSNOVE ELEKTROTEHNIKE                 P1                

24.8.2018.g.    u 8.00 sati       II. a                 HRVATSKI JEZIK                                      12                  

                        u 9.00 sati       II. b                 HRVATSKI JEZIK                                      12                   

                        u 9.30 sati       II. c                 HRVATSKI JEZIK                                      12                         

                        u 10.00 sati     II. d                 HRVATSKI JEZIK                                      12                             

III.  RAZRED

21.8.2018.g.    u 8.00 sati       III. b               FIZIKA                                                        22               

                        u 8.30 sati       III. b               ELEKTRIČNE INSTALACIJE                    34 

                        u 9.00 sati       III. a                SKLOPNI APARATI                                  P2           

22.8.2018.g.    u 9.30 sati       III. a                MATEMATIKA                                           24               

                        u 10.30 sati     III. b               MATEMATIKA                                            24

                        u 11.00 sati     III. a                ELEKTRIČNI STROJEVI                          34     

                        u 11.30 sati     III. b               ELEKTRIČNI STROJEVI                           34

23.8.2018.g.    u 8.00 sati       III. a                ELEKTRONIČKI SKLOPOVI                   P2

                        u 10.00 sati     III. c                ELEKTRONIČKI SKLOPOVI                   P2    

                        u 12.00 sati     III. b               ELEKTRONIČKI SKLOPOVI                    P2             

24.8.2018.g.    u 10.40 sati     III. c                HRVATSKI JEZIK                                    12           

                        u 11.00 sati     III. b               HRVATSKI JEZIK                                     12          

IV. RAZRED

20.8.2018.g.    u 10.00 sati     IV. d               FIZIKA                                                      22

21.8.2018.g.    u 9.00 sati       IV. d               SKLOPOVSKA OPREMA RAČUNALA    P3

22.8.2018.g.    u 10.00 sati     IV. a                ELEKTRIČNE MREŽE                            33

                        u 11.00 sati     IV. a                MATEMATIKA                                           23

     

 

Ur.br:  02-1023/18

Datum: 06.07.2018. godine

 

                                                                   R A S P O R E D

                                       polaganja završnog ispita za redovite učenike

                            usvojen na sjednici Nastavničkog vijeća Škole, dana 06.07.2018. godine

 

 

DATUM            VRIJEME        PREDMET                                                                            Učionica

 

23.8.2018.g.     u 13.00 sati       OBRANA ZAVRŠNOG RADA    IV. d                                        P2

                         u 13.00 sati      OBRANA ZAVRŠNOG RADA    IV. a                                         P1

24.8.2018.g.     u 11.00 sati       PISMENI RAD IZ HRVATSKOG JEZIKA IV. a,d                        11

27.8.2018.g.     u 8.00 sati        USMENI ISPIT IZ STRUČNIH PREDMETA IV. a                       P1

                        u 8.00 sati        USMENI ISPIT IZ STRUČNIH PREDMETA IV. d                        P2

                        u 9.00 sati        USMENI ISPIT IZ STRUČNIH PREDMETA III. d                        P2

28.8.2018.g.     u 8.00 sati        USMENI ISPIT IZ HRVATSKOG JEZIKA     IV. a                       11

                        u  9.00 sati        USMENI ISPIT IZ HRVATSKOG JEZIKA     IV. d                        11

                                              

Ur.br:  02-1024/18

Datum: 06.078.2018. godine

                                                                     R A S P O R E D

                                                   polaganja završnog ispita za polaznike,

                              usvojen na sjednici Nastavničkog vijeća Škole, dana 06.07.2018. godine

 

DATUM            VRIJEME        PREDMET                                                                                                Učionica

 

23.8.2018.g.     u 13.00 sati       OBRANA PRAKTIČNOG RADA (elektromonter)                                     R

                        u 13.30 sati       OBRANA ZAVRŠNOG RADA  (tehničar za el.energetiku)                        34

24.8.2018.g.    u 12.00 sati       PISMENI RAD IZ HRVATSKOG JEZIKA                                                   11

27.8.2018.g.     u 9.00 sati        USMENI ISPIT IZ  STRUČNIH PREDMETA(elektromonter i tehničar)     34                                                                                                                 

28.8.2018.g.     u 8.00 sati        USMENI ISPIT IZ HRVATSKOG JEZIKA                                                   11

                                              

                       

 

                                                                                                                      Ravnatelj,

                                                                                                               Ante Turudić,dipl.el.ing.