Poruka greške

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/elektros/public_html/index.php:5) in _drupal_bootstrap_page_cache() (line 2692 of /home/elektros/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/elektros/public_html/index.php:5) in drupal_send_headers() (line 1490 of /home/elektros/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/elektros/public_html/index.php:5) in drupal_send_headers() (line 1490 of /home/elektros/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/elektros/public_html/index.php:5) in drupal_send_headers() (line 1490 of /home/elektros/public_html/includes/bootstrap.inc).

R A S P O R E D polaganja ispita za izvanredne polaznike, usvojen na sjednici Nastavničkog vijeća Škole, dana 11.12.2018. godine

12.prosinca/2018

Ur.br: 02-2504/18
Datum: 11.12.2018.
R A S P O R E D polaganja ispita za izvanredne polaznike, usvojen na sjednici Nastavničkog vijeća Škole, dana 11.12.2018. godine

I RAZRED
PISMENI ISPITI
21.01.2019.g. u 10,15 sati ENGLESKI JEZIK učionica:15
22.01.2019.g. u 11,00 sati MATEMATIKA učionica:24

USMENI ISPITI
21.01.2019.g. u 10,00 sati TEHNIČKO CRTANJE I DOKUMENTIRANJE učionica:13

22.01.2019.g. u 10,00 sati VJERONAUK učionica:21

23.01.2019.g. u 10,00 sati MATEMATIKA učionica:24

24.01.2019.g. u 10,00 sati ENGLESKI JEZIK učionica:15

25.01.2019.g. u 10,00 sati RAČUNALSTVO učionica:K

II RAZRED
PISMENI ISPITI
21.01.2019.g. u 9,10 sati EL.STROJEVI I APARATI učionica:P1
u 11,00 sati OSNOVE ELEKTROTEHNIKE učionica:33
22.01.2019.g. u 11,00 sati MATEMATIKA učionica:24
24.01.2019.g. u 9,10 sati ELEKTRONIČKI SKLOPOVI učionica:P2
USMENI ISPITI
21.01.2019.g. u 10,00 sati POVIJEST učionica:14

22.01.2019.g. u 10,00 sati FIZIKA učionica:22

23.01.2019.g. u 10,05 sati MATEMATIKA učionica:24

u 12,40 sati MJERENJA U ELEKTROTEHNICI učionica:32
u 13,00 sati OSNOVE ELEKTROTEHNIKE učionica:33

24.01.2019.g. u 13,00 sati PRAKTIČNA NASTAVA učionica:R

u 13,15 sati RADIONIČKE VJEŽBE učionica:R

25.01.2019.g. u 9,10 sati ELEKTRONIČKI SKLOPOVI učionica:P2

u 12,50 sati EL.STROJEVI I APARATI učionica:P1

u 13,30 sati ELEKTROENERGETIKA učionica:33

III RAZRED
PISMENI ISPITI
21.01.2019.g. u 9,10 sati ENGLESKI JEZIK učionica:15
22.01.2019.g. u 9,10 sati MATEMATIKA učionica:23
24.01.2019.g. u 8,40 sati ENERGETSKA ELEKTRONIKA učionica:32
u 12,40 sati DIGITALNA ELEKTRONIKA učionica:P2
USMENI ISPITI
21.01.2019.g. u 10,00 sati IZBORNI PROGRAM (Elektroenergetika) učionica:33

22.01.2019.g. u 10,05 sati FIZIKA učionica:22
u 10,15 sati VJERONAUK učionica:21

23,01,2019.g. u 9,10 sati MATEMATIKA učionica:23

24.01.2019. g. u 10,10 sati ENGLESKI JEZIK učionica:15

u 13,10 sati PRAKRIČNA NASTAVA učionica:R

25.01.2019.g. u 10,00 sati TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA učionica:d

u 10,00 sati DIGITALNA ELEKTRONIKA učionica:P2

u 13,00 sati ENERGETSKA ELEKTRONIKA učionica:32

IV RAZREDI
PISMENI ISPITI
21.01.2019.g. u 8,20 sati NJEMAČKI JEZIK učionica:11
22.01.2019.g. u 11,00 sati MATEMATIKA učionica:24
23.01.2019.g. u 12,40 sati ELEKTRIČNE MREŽE učionica:32
24.01.2019.g. u 8,20 sati ENERGETSKA ELEKTRONIKA učionica:P1
u 9,10 sati ELEKTRONIČKA INSTRUMENTACIJA učionica:P2

USMENI ISPITI
21.01.2019.g. u 9,30 sati POLITIKA I GOSPODARSTVO učionica:21

21.01.2019.g. u 10,10 sati AUTOMATIZACIJA U EL.EN.POSTROJENJIMA učionica:P2
22.01.2019.g. u 10,10 sati
FIZIKA učionica:22

u 10,30 sati VJERONAUK učionica:21

23.01.2019.g. u 10,00 sati NJEMAČKI JEZIK učionica:11

u 10,00 sati RASKLOPNA POSTROJENJA učionica:33

24.01.2019.g. u 12,40 sati SKLOPOVSKA OPREMA RAČUNALA učionica:K

u 13,00 sati SUSTAVNA PROGRAMSKA POTPORA učionica:K

24.01.2019.g. u 13,20 sati RADIONIČKE VJEŽBE učionica:R

u 13,30 sati ELEKTRIČNE MREŽE učionica:32

25.01.2019.g. u 9,30 sati ELEKTRONIČKA INSTRUMENTACIJA učionica:P2

u 10,00 sati MATEMATIKA učionica:24

u 10,10 sati TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA učionica:D

u 12,40 sati IZBORNI PROGRAM RAČUNALSTVO učionica:K

u 13,20 sati IZBORNI PROGRAM ELEKTRANE učionica:33

u 13,10 sati ENERGETSKA ELEKTRONIKA učionica:32