Raspored polaganja ispita za izvanredne polaznike i raspored polaganja razlikovnih-dopunskih ispita za redovite učenike - ožujak/travanj

03.ožujka/2019

SREDNJA ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA RUĐERA BOŠKOVIĆA M O S T A R
Ur.br: 02-232/19
Datum: 21.03.2019.

R A S P O R E D
polaganja ispita za izvanredne polaznike, usvojen na sjednici Nastavničkog vijeća Škole, dana 21.03.2019. godine

DATUM VRIJEME PREDMET Učionica
I RAZRED
PISMENI ISPITI
08.04.2019.g. u 16,05 sati OSNOVE ELEKTROTEHNIKE 31

II RAZRED
08.04.2019.g. u 15,15 sati OSNOVE ELEKTROTEHNIKE 33
08.04.2019.g. u 16,20 sati ENGLESKI JEZIK 15
09.04.2019.g. u 17,05 sati MATEMATIKA 24

III RAZRED
08.04.2019.g. u 18,45 sati MATEMATIKA 23
08.04.2019.g. u 18,00 sati ELEKTRONIČKI SKLOPOVI P2
09.04.2019.g. u 18,45 sati ELEKTRIČNI STROJEVI 32
09.04.2019.g. u 18,45 sati ELEKTRIČNI STROJEVI I UREĐAJI 32
09.04.2019.g.u 18,45 sati DIGITALNA ELEKTRONIKA K

IV RAZRED
08.04.2019.g. u 18,00 sati ELEKTRONIČKA INSTRUMENTACIJA P2
08.04.2019.g. u 18,45 sati ELEKTRIČNE MREŽE 32
08.04.2019.g. u 18,45 sati MATEMATIKA 23
09.04.2019.g. u 18,05 sati HRVATSKI JEZIK 12
09.04.2019.g. u 18,45 sati ENERGETSKA ELEKTRONIKA 32
10.04.2019.g. u 14,25 sati ENGLESKI JEZIK 15

USMENI ISPITI

I RAZRED
08.04.2019.g. u 16,00 sati TEHNIČKO CRTANJE I DOKUMENTIRANJE 13
09.04.2019.g. u 16,00 sati RADIONIČKE VJEŽBE 2R
10.04.2019.g. u 16,00 sati OSNOVE ELEKTROTEHNIKE 31

II RAZRED
08.04.2019.g. u 16,00 sati POVIJEST 14
08.04.2019.g. u 16,00 sati GEOGRAFIJA 14
09.04.2019..g. u 16,00 sati VJERONAUK 21
09.04.2019.g. u 16,00 sati RAČUNALSTVO K
09.04.2019.g. u 16,00 sati FINOMEHANIČKA TEHNIKA 13
10.04.2019.g. u 16,10 sati FIZIKA 22
11.04.2019.g. u 16,00 sati MJERENJA U ELEKTROTEHNICI 32
11.04.2019.g. u 16,00 sati ELEKTROTEHNIČKI MATERIJALI I KOMPONENTE 32

12.04.2019.g. u 16,00 sati MATEMATIKA 24
15.04.2019.g. u 16,00 sati RADIONIČKE VJEŽBE R
16.04.2019.g. u 16,00 sati OSNOVE ELEKTROTEHNIKE 33
16.04.2019.g. u 16,00 sati ENGLESKI JEZIK 15

III RAZRED
08.04.2019.g. u 16,00 sati RADIONIČKE VJEŽBE R
08.04.2019.g. u 16,00 sati SKLOPNI APARATI 32
09.04.2019.g. u 16,00 sati IZBORNI PROGRAM (Računalstvo) R
09.04.2019.g. u 16,00 sati ELEKTRIČNE INSTALACIJE 32
09.04.2019.g. u 16,00 sati IZBORNI PROGRAM (Rasklopna postrojenja) 32
10.04.2019.g. u 16,00 sati ELEKTRANE 33
10.04.2019.g. u 16,00 sati INFORMACIJE I KOMUNIKACIJE P2
11.04.2019.g. u 16,00 sati AUTOMATSKO VOĐENJE PROCESA 31
11.04.2019.g. u 16,00 sati FIZIKA 22
12.04.2019.g. u 16,00 sati MATEMATIKA 23
15.04.2019.g. u 16,00 sati ELEKTRIČNI STROJEVI 32
15.04.2019.g. u 16,00 sati ELEKTRIČNI STRPJEVI I UREĐAJI 32
15.04.2019.g. u 16,00 sati ELEKTRONIČKI SKLOPOVI P2
16.04.2019.g. u 16,00 sati DIGITALNA ELEKTRONIKA R

IV RAZRED
08.04.2019.g. u 16,00 sati TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA D
08.04.2019.g. u 16,00 sati POLITIKA,GOSPODARSTVO,DEMOKRACIJA I LJUDSKA
PRAVA 21
08.04.2019.g. u 16,20 sati HRVATSKI JEZIK 12
09.04.2019.g. u 16,00 sati AUTOMATIZACIJA U ELEKTROENERGETSKIM
POSTROJENJIMA 33
09.04.2019.g. u 16,00 sati IZBORNI PROGRAM (Elektrane) 32
10.04.2019.g. u 16,00 sati RASKLOPNA POSTROJENJA
10.04.2019.g. u 16,00 sati DIJAGNOSTIKA I ODRŽAVANJE UREĐAJA
11.04.2019.g. u 16,00 sati FIZIKA 22
11.04.2019.g. u 16,00 sati ELEKTRONIČKA INSTRUMENTACIJA
12.04.2019.g. u 16,00 sati IZBORNI PROGRAM (Računalstvo) K
15.04.2019.g. u 16,00 sati MATEMATIKA 12
15.04.2019.g. u 16,20 sati RADIONIČKE VJEŽBE R
16.04.2019.g. u 16,00 sati ENERGETSKA ELEKTRONIKA 32
16.04.2019.g. u 16,00 sati ELEKTRIČNE MREŽE 32
16.04.2019.g. u 16,00 sati ENGLESKI JEZIK 15

Ur.broj: 02-231/19
Datum:. 21.03.2019. godine

R A S P O R E D
polaganja razlikovnih-dopunskih ispita za redovite učenike, u mjesecu ožujku 2019. godine, usvojen na sjednici Nastavničkog vijeća 21.03.2019. godine
I. RAZRED Učionica
PISMENI ISPITI
25.03.2019. godine u 18.05 sati MATEMATIKA 24

USMENI ISPITI
25.03.2019. godine u 16.00 sati STROJARSTVO 13

26.03.2019. godine u 16.00 sati FIZIKA 22

26.03.2019. godine u 16,00 sati PRAKTIČNA NASTAVA 13

27.03.2019. godine u 16.00 sati MATEMATIKA 24

27.03.2019. godine u 16.00 sati GEOGRAFIJA 14

II RAZRED
USMENI ISPITI
26.03.2019. godine u 18.45 sati MJERENJA U ELEKTROTEHNICI 32
III. RAZRED
PISMENI ISPITI
25.03.2019. godine u 12.40 sati ELEKTRIČNI STROJEVI 32

USMENI ISPITI
25.03.2019. godine u 16.00 sati SKLOPNI APARATI 32

26.03.2019. godine u 16.00 sati ELEKTRIČNE INSTALACIJE 32

27.03.2019. godine u 16.00 sati IZVORNI PROGRAM (rasklopna postrojenja) 3
28.03.2019. godine u 16.00 sati ELEKTRIČNI STROJEVI 32

Ravnatelj,
Ante Turudić, dipl.el.ing