Raspored polaganja

05.svibnja/2019

R A S P O R E D
polaganja ispita za izvanredne polaznike,
usvojen na sjednici Nastavničkog vijeća Škole, dana 23.05.2019. godine

DATUM VRIJEME PREDMET Učionica

II. RAZRED
PISMENI ISPITI
03.06.2019.g. u 18,00 sati MATEMATIKA 24
04.06.2019.g. u 16.20 sati OSNOVE ELEKTROTEHNIKE 33

III. RAZRED
03.06.2019.g. u 16,20 sati MATEMATIKA 34
04.06.2019.g. u 16,20 sati ELEKTRIČNI STROJEVI I UREĐAJI 32
05.06.2019.g. u 16,20 sati ELEKTRONIČKI SKLOPOVI P2
05.06.2019.g. u 17.05 sati ENGLESKI JEZIK 15

IV. RAZRED
03.06.2019.g. u 18,45 sati MATEMATIKA 23
04.06.2019.g. u 16,20 sati ENERGETSKA ELEKTRONIKA 32
04.06.2019.g. u 18,00 sati HRVATSKI JEZIK 12
04.06.2019.g. u 18.00 sati ELEKTRIČNE MREŽE 32

USMENI ISPITI
II. RAZRED
03.06.2019.g. u 17,05 sati ELEKTROTEHNIČKI MATERIJALI I KOMPONENTE 33
05.06.2019.g. u 19,45 sati MATEMATIKA 24
06.06.2019.g. u 17,05 sati OSNOVE ELEKTROTEHNIKE 33

III. RAZRED
03.06.2019.g. u 16,00 sati INFORMACIJE I KOMUNIKACIJE P2
03.06.2019.g. u 17,30 sati VJERONAUK 21
04.06.2019.g. u 18,00 sati FIZIKA 22
05.06.2019.g. u 16,00 sati MATEMATIKA 23
05.06.2019.g. u 17,05 sati SKLOPNI APARATI 32
06.06.2019.g. u 15,40 sati RADIONIČKE VJEŽBE R
06.06.2019.g. u 16,05 sati AUTOMATSKO VOĐENJE PROCESA 31
06.06.2019.g. u 17,45 sati IZBORNI PROGRAM Računalstvo K
07.06.2019.g. u 16,00 sati ELEKTRONIČKI SKLOPOVI P2
07.06.2019.g. u 16,00 sati ENGLESKI JEZIK 15
07.06.2019.g. u 18,00 sati ELEKTRIČNI STROJEVI I UREĐAJI 32

IV. RAZRED
03.06.2019.g. u 16,20 sati AUTOMATIZACIJA U ELEKTROENERGETSKIM
POSTROJENJIMA 32
03.06.2019.g. u 17,30 sati IZBORNI PROGRAM – Elektrane 33
03.06.2019.g. u 17,05 sati POLITIKA, GOSPODARSTVO, DEMOKRACIJA
I LJUDSKA PRAVA 21
04.06.2019.g. u 16,20 sati VJERONAUK 21
05.06.2019.g. u 15,30 sati RADIONIČKE VJEŽBE R
05.06.2019.g. u 17,30 sati RASKLOPNA POSTROJENJA 32
06.06.2019.g. u 16,00 sati MATEMATIKA 23
06.06.2019.g. u 17,05 sati ENERGETSKA ELEKTRONIKA 32
07.06.2019.g. u 16,00 sati HRVATSKI JEZIK 12
07.06.2019.g. u 16,15 sati ELEKTRIČNE MREŽE 32

R A S P O R E D
polaganja završnog ispita za polaznike,
usvojen na sjednici Nastavničkog vijeća Škole, dana 23.5.2019. godine

DATUM VRIJEME PREDMET Učionica

14.6.2019.g. u 13.00 sati OBRANA PRAKTIČNOG RADA (elektromonter) R
14.6.2019.g. u 13.00sati OBRANA ZAVRŠNOG RADA (tehničar za računalstvo) P2
17.6.2019.g. u 12.00 sati OBRANA ZAVRŠNOG RADA (tehničari za elektroenergetiku) P1
18.6.2019.g. u 9.00 sati PISMENI RAD IZ HRVATSKOG JEZIKA IV stupanj 12
18.6.2019.g. u 9.00 sati PISMENI RAD IZ HRVATSKOG JEZIKA III stupanj 12
19.6.2019.g. u 9.00 sati USMENI ISPIT IZ STRUKOVNIH SADRŽAJA (elektromonteri) P1
19.6.2019.g. u 12.00 sati USMENI ISPIT IZ STRUKOVNIH SADRŽAJA (teh.za elektroenergetiku) P1
19.6.2019.g. u 12.00 sati USMENI ISPIT IZ STRUKOVNIH SADRŽAJA (teh. za računalstvo) P2
19.6.2019.g. u 12.00 sati USMENI ISPIT IZ HRVATSKOG JEZIKA (tehničari) 12

Ravnatelj,
Ante Turudić, dipl.el.ing