Raspored polaganja u kolovozu ....dnevnike rada i potvrde o obavljenoj praksi donijeti 19.i 20. kolovoza, od 8.00 do 12.00 sat ... Ugodan ljetni odmor

07.srpnja/2019

SREDNJA ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA RUĐERA BOŠKOVIĆA U M O S T A R U
Ur.br: 02-1281/19
Datum: 05.07.2019.

R A S P O R E D
polaganja popravnih ispita za redovite učenike,
usvojen na sjednici Nastavničkog vijeća Škole, dana 05.07.2019. godine

DATUM VRIJEME PREDMET RAZ. Učionica
PISMENI ISPITI
19.8.2019.g. u 9,30 sati MATEMATIKA Ia,c,d,e,IIb,IVc 24
19.8.2019.g. u 9,30 sati MATEMATIKA Ib, IIIb 34
19.8.2019.g. u 9,30 sati MATEMATIKA IIIc,d,IVa,IVb 23
19.8.2019.g. u 11,30 sati HRVATSKI JEZIK IIIb,d,IVb 12
20.8.2019.g. u 8,00 sati OSNOVE ELEKTROTEHNIKE Ia,e P1
20.8.2019.g. u 8,00 sati EL.STROJEVI IIIa,b P1
21.8.2019.g. u 8,00 sati ELEKTRONIČKI SKLOPOVI IIIa,b,c,d P2
21.8.2019.g. u 9,15 sati HRVATSKI JEZIK Ic,d 11

USMENI ISPITI
I RAZREDI
20.8.2019.g. u 8,00 sati FIZIKA Ib 23
20.8.2019.g. u 8,30 sati FIZIKA Ic 23
21.8.2019.g. u 8,00 sati MATEMATIKA Ie 24
21.8.2019.g. u 8,30 sati MATEMATIKA Ia 24
21.8.2019.g. u 9,00 sati MATEMATIKA Ib 24
21.8.2019.g. u 9,30 sati MATEMATIKA Ic 24
21.8.2019.g. u 10,00 sati MATEMATIKA Id 24
22.8.2019.g. u 8,00 sati OSNOVE ELEKTROTEHNIKE Ia P1
22.8.2019.g. u 8,30 sati OSNOVE ELEKTROTEHNIKE Ie P1
23.8.2019.g. u 8,00 sati HRVATSKI JEZIK Ic 11
23.8.2019.g. u 8,30 sati HRVATSKI JEZIK Id 11

II.RAZREDI
20.8.2019.g. u 9,00 sati ELEKTROTEHNIČKI MATERIJALI I KOMPONENTE IIb 33
22.8.2019.g. u 9,50 sati MATEMATIKA IIb 24

III.RAZREDI
20.8.2019.g. u 10,15 sati FIZIKA IIIa 22
20.8.2019.g. u 10,45 sati FIZIKA IIIc 22
22.8.2019.g. u 8,00 sati MATEMATIKA IIId 23
22.8.2019.g. u 8,30 sati MATEMATIKA IIIb 23
22.8.2019.g. u 9,30 sati MATEMATIKA IIIc 23
22.8.2019.g. u 10,00 sati HRVATSKI JEZIK IIIb 12
22.8.2019.g. u 10,30 sati HRVATSKI JEZIK IIId 12
23.8.2019.g. u 8,00 sati ELEKTRONIČKI SKLOPOVI IIId P2
23.8.2019.g. u 8,30 sati ELEKTRONIČKI SKLOPOVI IIIa P2
23.8.2019.g. u 9,00 sati ELEKTRONIČKI SKLOPOVI IIIb P2
23.8.2019.g. u 9,30 sati ELEKTRONIČKI SKLOPOVI IIIc P2
26.8.2019.g. u 8,00 sati ELKTRIČNI STROJEVI IIIa P1
26.8.2019.g. u 8,45 sati ELKTRIČNI STROJEVI IIIb P1

IV.RAZREDI
20.8.2019.g. u 9,00 sati FIZIKA IVb 22
20.8.2019.g. u 9,30 sati SKLOPOVSKA OPREMA RAČUNALA IVc P3
21.8.2019.g. u 8,00 sati IZBORNI PROGRAM IVa P1
21.8.2019.g. u 8,20 sati IZBORNI PROGRAM IVb P1
21.8.2019.g. u 10,15 sati MATEMATIKA IVa 23
21.8.2019.g. u 11,00 sati MATEMATIKA IVb 23
21.8.2019.g. u 11,45 sati MATEMATIKA IVc 23
21.8.2019.g. u 12,15 sati HRVATSKI JEZIK IVb 23

Ur.br: 02-1282/19
Datum: 05.07.2019.

R A S P O R E D
polaganja završnog ispita za redovite učenike
usvojen na sjednici Nastavničkog vijeća Škole, dana 05.07.2019. godine

DATUM VRIJEME PREDMET Učionica

22.8.2019.g. u 11.00 sati OBRANA ZAVRŠNOG RADA IVa P2
u 12.00 sati OBRANA ZAVRŠNOG RADA IVb P1
u 11,00 SATI OBRANA ZAVRŠNOG RADA IVc
23.8.2019.g. u 8.00 sati PISMENI RAD IZ HRVATSKOG JEZIKA IVa,b,c 11
26.8.2019.g. u 10,00 sati USMENI ISPIT IZ STRUČNIH PREDMETA IVc P1

u 10.00 sati USMENI ISPIT IZ STRUČNIH PREDMETA IVa P1
U 11.00 sati USMENI ISPIT IZ STRUČNIH PREDMETA IVb P2
27.8.2019.g. u 8.00 sati USMENI ISPIT IZ HRVATSKOG JEZIKA IVa, 11
U 9.00 sati USMENI ISPIT IZ HRVATSKOG JEZIKA IVc 11

Ur.br: 02-1283/19
Datum: 05.07.2019.

R A S P O R E D
polaganja izvanrednih ispita za polaznike,
usvojen na sjednici Nastavničkog vijeća Škole, dana 05.07.2019. godine

DATUM VRIJEME PREDMET Učionica
PISMENI ISPITI
I RAZRED
19.8.2019.g. u 9,30 sati OSNOVE ELEKTROTEHNIKE 32

II RAZRED
20.8.2019.g. u 8,00 sati OSNOVE ELEKTROTEHNIKE 33

III RAZRED
19.8.2019.g. u 9,30 sati HRVATSKI JEZIK P3
20.8.2019.g. u 8,00 sati ENGLESKI JEZIK 15
20.8.2019.g. u 8,00 sati MATEMATIKA 24
21.8.2019.g. u 8,00 sati ELEKTRONIČKI SKLOPOVI P2

IV RAZRED
19.8.2019.g. u 9,30 sati HRVATSKI JEZIK P3
19.8.2019.g. u 9,30 sati ENERGETSKA ELEKTRONIKA 32

USMENI ISPITI
I RAZRED
19.8.2019.g. u 9,30 sati TEHNIČKO CRTANJE I DOKUMENTIRANJE 13
19.8.2019.g. u 9,50 sati RADIONIČKE VJEŽBE 13
20.8.2019.g. u 10,00 sati OSNOVE ELEKTROTEHNIKE 32

II RAZRED
20.8.2019.g. u 10,30 sati ELEKTROTEHNIČKI MATERIJALI I KOMPONENTE 33
20.8.2019.g. u 11,30 sati FINOMEHANIČKA TEHNIKA 13
21.8.2019.g. u 12,00 sati MJERENJA U ELEKTROTEHNICI 32
21.8.2019.g. u 12,30 sati RADIONIČKE VJEŽBE R
22.8.2019.g. u 9,00 sati OSNOVE ELEKTROTEHNIKE 33

III RAZRED
21.8.2019.g. u 9,00 sati IZBORNI PROGRAM – RAČUNALSTVO K
21.8.2019.g. u 9,45 sati FIZIKA 22
21.8.2019.g. u 11,00 sati HRVATSKI JEZIK P3
21.8.2019.g. u 12,50 sati RADIONIČKE VJEŽBE R
22.8.2019.g. u 8,00 sati ENGLESKI JEZIK 15
22.8.2019.g. u 10,30 sati ELEKTRONIČKI SKLOPOVI P2
22.8.2019.g. u 10,45 sati SKLOPNI APARATI 32
23.8.2019.g. u 9,50 sati DIGITALNA ELEKTRONIKA P2
23.8.2019.g. u 10,15 sati INFORMACIJE I KOMUNIKACIJE P2
26.8.2019.g. u 8,00 sati VJERONAUK 23
26.8.2019.g. u 8,30 sati MATEMATIKA 24

IV RAZRED
19.8.2019.g. u 9,00 sati IZBORNI – ELEKTRANE 33
19.8.2019.g. u 9,15 sati RASKLOPNA POSTROJENJA 32
20.8.2019.g. u 8,20 sati HRVATSKI JEZIK P3
20.8.2019.g. u 8,45 sati AUTOMATIZACIJA U EL.ENERGETSKIM POSTROJENJIMA 32
21.8.2019.g. u 8,15 sati POLITIKA,GOSPODARSTVO,DEMOKRACIJA I LJUDSKA PRAVA 23
21.8.2019.g. u 8,35 sati ENERGETSKA ELEKTRONIKA 32

Ur.br: 02-1284/19
Datum: 05.07.2019.

R A S P O R E D
polaganja završnog ispita za polaznike,
usvojen na sjednici Nastavničkog vijeća Škole, dana 05.07.2019. godine

22.8.2019. g. u 12.30 sati OBRANA ZAVRŠNOG RADA 32
22.8.2019. g. u 13.00 sati OBRANA PRAKTIČNOG RADA 32
23.8.2019. g. u 9.00 sati PISMENI ISPIT IZ HRVATSKOG JEZIKA P3
26.8.2019. g. u 9.00 sati USMENI ISPIT IZ STRUČNIH PREDMETA (elektromonter) 32
26.8.2019. g. u 10.30 sati USMENI ISPIT IZ STRUČNIH PREDMETA (elektrotehničari) 32
27.8.2019. g. u 8.00 sati USMENI ISPIT IZ HRVATSKOG JEZIKA (tehničari) P3

Dnevnike rada i potvrde o obavljenoj praksi donijeti 19.i 20. kolovoza, od 8.00 do 12.00 sat .

Ravnatelj,
Ante Turudić,dipl.el.ing.