RASPORED POLAGANJA ISPITA ZA POLAZNIKE Za siječanj školske 2021/2022.godine

12.prosinca/2021

Bosna i Hercegovina
Federacija Bosne i Hercegovine
HERCEGOVAČKO-NERETVANSKA ŽUPANIJA-KANTON
Srednja elektrotehnička škola Ruđera Boškovića
M O S T A R

Ur.broj: 02-________/21
Datum: 22.12.2021.godine

RASPORED POLAGANJA ISPITA ZA POLAZNIKE
Za siječanj školske 2021/2022.godine

DRUGI RAZRED PISMENI ISPITI
17.01.2022. u 13:30 Matematika Vida Kvesić L1
18.01.2022. u 12:30 Osnove elektrotehnike Ivan Soldo R

DRUGI RAZRED USMENI ISPITI
17.01.2022. u 16:05 Povijest R.Andričić, D.Perić, K.Arapović, P1
17.01.2022. u 16:20 Geografija R.Andričić, K.Arapović, D.Perić, P1
18.01.2022. u 16:05 Računalstvo A.Jarak, I.Rašić, M.Ivanović R
19.01.2022. u 16:05 Fizika A.Livaja, J.Stojić, V.Kvesić P1
20.01.2022. u 16:05 Matematika J.Stojić, V.Kvesić, A.Livaja, P1
20.01.2022. u 16:05 Osnove elektrotehnike I.Rakić, I. Soldo, J.Konjevod P3

TREĆI RAZRED PISMENI ISPITI
17.01.2022. u 15:10 Hrvatski jezik Josipa Violeta Kalfić K 14
18.01.2022. u 12:30 Energetska elektronika Ivan Soldo R
18.01.2022. u 15:10 Engleski jezik Anita Sivrić R

TREĆI RAZRED USMENI ISPITI
17.01.2022. u 16:05 Vjeronauk A.Pandža, D.Gulin, I. Baković P2
18.01.2022. u 16:05 Tjelesna i zdravstvena kultura Z.Senkić, A.Kožulj, Z.Čule P2 18.01.2022. u 16:05 Sklopni aparati Ž.Bevanda, J.Konjevod, M.Luburić, P3 19.01.2022. u 16:05 Elektrane M.Luburić, J.Konjevod, I.Soldo P1
19.01.2022. u 16:15 Radioničke vježbe M-Šoljić, A. Pandža, Z.Čule R
20.01.2022. u 16:05 Hrvatski jezik I.Baković, J.V.Kalfić, A.Vlaho P1
20.01.2022. u 16:15 Obnovljivi izvori energije- izborni program
I.Rašić, I.Soldo M.Luburić, P2
21.01.2022. u 16:05 Engleski jezik I.Baković, A.Sivrić, N.Kovačević P1
21.01.2022. u 16:15 Električne instalacije J.Konjevod, I.Soldo, M.Luburić P1
24.01.2022. u 16:05 Energetska elektronika J.Konjevod, I.Soldo, M.Luburić P1
24.01.2022. u 16:20 Fizika M.Grgić, J.Stojić, V.Kvesić R

ČETVRTI RAZRED PISMENI ISPITI
17.01.2022. u 17:05 Matematika Marija Grgić K 34
18.01.2022. u 15:10 Engleski jezik Anita Sivrić K R
18.01.2022. u 18:00 Hrvatski jezik Daliborka Marinčić K 33

ČETVRTI RAZRED USMENI ISPITI
17.01.2022. u 16:05 Vjeronauk A.Pandža, D.Gulin, I.Baković P2
18.01.2022. u 16:05 Tjelesna i zdravstvena kultura Z.Senkić, A.Kožulj, Z.Čule P2
19.01.2022. u 16:05 Hrvatski jezik A.Vlaho,D.Marinčić, J.V.Kalfić P3 19.01.2022. u 16:40 Matematika J. Stojić M. Grgić, I.Vrljić P3
21.01.2022. u 16:15 Engleski jezik I.Baković, A.Sivrić, N.Kovačević P2
21.01.2022. u 16:20 Politika, gospodarstvo, demokracija i ljudska prava
D.Marinčić, R.Andričić, K.Arapović P2

ZAVRŠNI ISPIT –MATURA- POLAZNICI

18.01.2022. u 18:00 Pismeni ispit iz Hrvatskog jezika Daliborka Marinčić K 33

19.01.2022. u 16:20 Obrana završnog rada M.Luburić, I.Soldo, J.Konjevod P1

20.01.2022 u 16:05 Usmeni ispit iz Hrvatskog jezika
I.Baković, D.Marinčić, J.V.Kalifić K 32

21.01.2022. u 18:45 Usmeni ispit iz strukovnog sadržaja
I.Rakić, J.Konjevod, I.Soldo P2

Ravnatelj,

Ante Turudić,dipl.el.inž.

RASPORED ISPITA ZA SIJECANJ 2022.