R A S P O R E D Polaganja ispita za polaznike Lipanj 2024

06.lipnja/2024

SREDNJA ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA RUĐERA BOŠKOVIĆA  M O S T A R

Ur.br: 02-381/24

Datum: 04.06.2024.

R A S P O R E D

Polaganja ispita za polaznike, usvojen na sjednici Nastavničkog vijeća Škole, dana 3.6.2024. godine

Datum               Vrijeme              Predmet                    Ispitno povjerenstvo        Učionica

 

III. RAZRED

Pismeni ispit

 

10.06.2024.g. u 18:00 sati    MATEMATIKA                                Marija Grgić                 P1

11.06.2024.g. u 15:00 sati    ELEKTRIČNI STROJEVI               Vinko Kalfić                  14

 

Usmeni ispit

10.06.2024.g u 16:00 sati  IZBORNI PROGRAM(TEHNIČAR ZA ELEKTROENEREGETIKU)

 M. Luburić ,V.Kalfić, A. Markotić                             P1    

10.06.2024.g u 16:10 sati  IZBORNI PROGRAM(ELEKTROTEHNIČAR)

 M. Luburić ,V.Kalfić, A. Markotić                             P1               

11.06.2024.g u 16:00 sati  FIZIKA   V.Kvesić, A.Perić, M. Grgić                           13                              

12.06.2024.g u 16:00 sati  ELEKTRIČNE INSTALACIJE

 I. Rašić, A. Markotić, M. Luburić                             11       

12.06.2024.g  u 13:20 sati RADIONIČKE VJEŽBE

Z. Senkić, A. Pandža, M. Ivanović                          R                     

13.06.2024.g u 16:00 sati  MATEMATIKA      M. Stojić,, M. Grgić V.Kvesić                    P1       

13.06.2024.g u 16:30 sati  ELEKTRANE    I. Rakić, A. Markotić, A. Jarak                         P3 

14.06.2024.g u  9:00 sati   ELEKTRIČNI STROJEVI

              M. Bošnjak, V. Kalfić, M.Luburić              P3

14.06.2024.g u 9:20 sati  SKLOPNI APARATI   I. Rakić, A. Markotić, A. Jarak              P3

 

IV. RAZRED

Pismeni ispit

 

10.06.2024.g. u 16:20 sati    MATEMATIKA                                Vida Kvesić                 P1

11.06.2024.g  u 16:20 sati    HRVATSKI JEZIK                      Daliborka Marinčić           13

 

Usmeni ispit

10.06.2024.g u 18:45 sati  AUTOMATIZACIJA U ELEKTROENERGETSKIM 

                                           POSTROJENJIMA   

 V.Hasanagić,V.Kalfić, A. Markotić              P1         

10.06.2024.g u 19:00 sati  RASKLOPNA POSTROJENJA

 V. Hasanagić, A. Markotić, V. Kalfić           P1       

11.06.2024.g  u 16:00 sati  VJERONAUK   I. Rašić, D.Gulin, D. Perić                            P1

11.06.2024.g u 16:15 sati  FIZIKA   V.Kvesić, A.Perić, M. Grgić                                     13

12.06.2024.g u 13:30 sati  TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA

 F. Novak, A. Kožulj, G. Prodanović           D  

13.06.2024.g u 15:00 sati MATEMATIKA      M. Stojić, V.Kvesić, M.Grgić                     P1

13.06.2024.g u 16:00 sati HRVATSKI JEZIK      

 I. Baković, D. Marinčić, J.V. Kalfić            P2

                                                             

Ravnatelj,

                                                                                                        Ante Turudić, dipl.el.ing

 

Raspored - Ispita za polaznike Lipanj 2024