Riječ dobrodošlice

10.listopada/2015

Poslovica veli: „Treća sreća“.

Naša škola odavno već ima svoju web stranicu. Prvu (www.tel.net.ba/elektroskolarb-mo), koju je „napravio“ naš dragi kolega prof. Miro Mihić davno još u prošlom stoljeću (tisuću devetsto devedeset i neke), smo zamijenili drugom (www.elektroskolarb.ba) koja je bila rezultat učenja u školi („napravio“ ju je jedan naš učenik – hvala mu). S ovom drugom su se nedavno pojavili neki sigurnosni problemi te smo je morali „ugasiti“.

Ova sadašnja (istog naziva  www.elektroskolarb.ba) rezultat je rada vrijednog osoblja IT odjela koji vodi g. Marko Laco. Njima velika hvala na nesebičnom trudu koji su uložili u ovaj projekt (njih možete pronaći na www.ito.ba).

Kao i dosada na stranici će se moći pronaći vijesti i obavijesti vezane za rad naše Škole i još poneka informacija korisna učenicima, roditeljima i djelatnicima. Nadamo se da ćemo opravdati vaša očekivanja.