Dani kruha u našoj školi

11.studenog/2015

„U svakodnevnom životu teško prepoznajemo da primamo puno više nego što dajemo i da samo uz zahvalnost život postaje bogatim.“

Dietrich Bonhoeffer

I ove godine prigodnom akcijom u našoj školi su obilježeni Dani kruha - dani zahvalnosti za plodove zemlje. Naši učenici i učenice koji su, sami ili uz pomoć starijih, napravili peciva ponudili su peciva profesorima i drugim učenicima za užinu. Svi oni, profesori i učenici, koji su odlučili užinu uzeti u školi a ne u okolnim trgovinama dali su svoj novčani prinos humanitarnoj akciji u kojoj smo za prikupljeni novac kupili namirnice i darovali ih Pučkoj kuhinji Mostar.

Hvala svima koji su se odazvali ovoj akciji - onima koji su ispekli peciva i onima koji su odlučili užinu uzeti u školi i na taj način poduprti ovu humanitarnu akciju.

Fotografije možete pogledati u fotogaleriji.